Hayatımda İlk Kez Böyle Bir Karara Denk Geldim

Herkese merhaba, hoşgeldiniz.
Av. Necip Şenel video içerisinde çok güzel şeyler anlattı.Hem videoyu çekerken hem düzenlerken çok keyif aldım.Aldığım bu keyfin yanında çok da bilgilendim.Kendisine kanalımıza konuk olduğu için buradan da teşekkür ederim.

Tapu Konusunda Mağduriyet Yaşayanlar Ne Yapmalı?

Temiz tapu kararı nedir? İpotek ve haciz arasındaki farklar nelerdir? Tapusunda haciz ve ipotek olanların hakları neler? Tapu davaları nasıl ilerliyor? Tapu davaları nasıl ilerliyor? Tapusunda haciz ve ipotek olanların hakları neler? Necip Şenel canlı yayında sorularınızı yanıtlıyor.

Hukukumuz Var – NECİP ŞENEL

ÖZGÜR UYSAL moderatörlüğünde HUKUKUMUZ VAR ‘ın birinci bölümü alanında uzman konuğumuz NECİP ŞENEL ile yaptığımız keyifli sohbetimizle başlıyor.

Eski Hakimden İlginç İtiraflar

Herkese merhabalar, Avukat Necip Şenel ile çektiğimiz videonun ikinci bölümü ile sizlerleyiz.Bu videoda davaya konu bir olay ve eski bir hakimin yaptığı ilginç açıklamalar var.Keyifli seyirler diliyorum.

Siber Zorbalık | Ettiğiniz Hakaretler Yanınıza Kâr Kalır Mı?

Avukat Necip Şenel ile, sanal zorbalığı, sosyal medyada hakaretin suç olup olmadığını konuştuk. Anonim bir hesabı ifşa etmek suç mudur? Sosyal medyada hakaretin sınırları nelerdir?