Hakkımızda

Şenel Hukuk
Şenel Hukuk > Hakkımızda
a
2004

2004’den beri müvekkillerimizin adaleti bulmalarına yardım ediyoruz.

2004 yılında İstanbul’da Necip ŞENEL tarafından kurulan Şenel Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

 

Şenel Hukuk ticari kuruluşların her türlü işleyişlerine dair her türlü hukuksal danışmanlık ve vekalet ihtiyacını karşılamak üzere Ticaret Hukuku’nun tüm alanları, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku, İnsan Hakları Hukuku’nu kapsayan geniş bir alanda müvekkillerine hizmet vermektedir. Şenel Hukuk; özel girişim yatırımları, dava takibi, icra, iflas, tahkim ve arabuluculuk olmak üzere hukukun her alanında geniş müvekkil yelpazesine, çözümler sunan bir hukuk bürosudur.

 

Bankacılık faaliyetleri, varlık yönetimi, yabancı yatırımlar, dış ticaret, iş, reklamcılık, sigortacılık, taşımacılık, tazminat hukuku ve inşaat dâhil birçok sektörden, Türkiye, Hollanda, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan ve diğer ülkelerden müvekkillerine hizmet veren Şenel Hukuk, çalışmalarını detaylı, hızlı ve etkili faaliyet prensibiyle sürdürmektedir.